O nás

blue-globeZameriavame sa na poskytovanie služieb v oblasti sieťových technológií a to najmä projektovaním, implementáciou a správou firemných počítačových sietí. Firma Netplus realizuje dizajn, inštaláciu, konfiguráciu i servis drôtových a bezdrôtových lokálnych sietí, internetových a cloudových pripojení, firewallov a iných bezpečnostných zariadení. Vďaka našemu priam rodinnému prístupu zistíte, že na všetkom sa dá dohodnúť a pre každý problém existuje riešenie. Uvidíte, že dostojíme svojho mena a budeme obrovské PLUS pre vás a váš biznis.


WLAN


LAN


WAN


Bezpečnosť


Cloud

Naša špecializácia sú bezdrôtové (WLAN) siete, ktorým sa venujeme prioritne a dovolíme si tvrdiť, že v tejto oblasti nám môže na Slovensku konkurovať málokto. Pri technickej realizácii sa spoliehame na produkty firmy Aruba, svetového lídra vo wireless technológiach, ktoré sú zárukou bezproblémovej dlhoročnej prevádzky a širokého spektra užívateľských funkcií. Venujeme sa samozrejme aj ostatným aspektom a komponentom fungujúcej siete, či už sú to tradičné lokálne (LAN) siete, ktoré zohrávajú kľúčovú rolu pri serverových prepojeniach a smerovaní medzi WLANami, Internetové (WAN) pripojenia, ktoré sa stávajú v dobe cloudov a webových aplikácií kritické a neustále sa zvyšujú požiadavky na ich šírku pásma a 100 % dostupnosť, zariadenia na zabezpečenie bezpečnej siete a VPN prístupu alebo cloudové služby.

 

blue-boxZabezpečujeme kompletný servis od návrhnu cez realizáciu až po prevádzku a údržbu firemných sietí od tých najmenších s jedným zariadením, až po tie najväčšie, komplexné so stovkami komponentov. Sme schopní vám ponúknuť optimálne, na mieru šité riešenia za krátky čas a rozumné náklady. Či už začínate stavať na zelenej lúke a vyžaduje si kompletný servis, ste zabehnutý podnik, ktorý hľadá cestu ako zoptimalizovať stávajucú infraštruktúru alebo len potrebujete poradiť v oblasti, v ktorej sa necítite celkom doma, sme tu pre Vás.


Konzultácie


Dizajn


Implementácie


Monitoring


Škálovanie

Naša práca začína v momente, keď zistíte, že sieť sa vám vymyká z pod kontroly, výpadky sú na dennom poriadku, strácate predstavu ako to u vás funguje a napriek investíciam do IT infraštruktúry ste sa nedočkali očakávaného zlepšenia. Vašu sieť podrobíme detailnému auditu, identifikujeme nedostatky a slabé miesta v sieti a navrhneme vám nápravu. Pripravíme kompletný dizajn siete, pomôžeme vám s výberom optimálneho hardvéru s ohľadom na požiadavky ale i cenu. Celú infraštruktúru zapojíme a nakonfigurujeme, pripravíme podrobnú dokumentáciu vrátane sieťovej mapy a inventáru hardvéru a softvéru. Nastavíme monitoring, zaškolíme váš personál a sieť odovzdáme do vaších rúk alebo si ju necháme v našej správe a vy už sa viac nebudete o nič starať.

 

blue-educationMáme viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti IT technológií. Náš tím tvoria špičkoví odborníci z IT sféry, s praxou získanou u najväčších svetových firiem a korporácii. Máme za sebou desiatky projektov a implementácii pre tie najnáročnejšie projekty, sme zvyknutí na najvyššie očakávania a vieme, že naša práca končí len vtedy, keď dosiahneme maximálnu spokojnosť zákazníka. Naše vedomosti a poznatky máme potvrdené najprestížnejšími certifikátmi, ktoré si udržujeme sústavným školením a vzdelávaním.

To najdôležitejšie však je, že všetko čo robíme, robíme so srdcom.

silicon-heart